top of page
Hakkimizda Bg.jpg

HAKKIMIZDA

34 yıllık sektör deneyimi ile iç mekan otomasyon ve konveyör sistemleri projelendiriyoruz. Ürün yükleme, ürün boşaltma ve üretim alanları arasında taşıma işlemleri için sistemler, sevkiyat alanlarında ağır yüklerin operasyonel olarak dizilimi, endüstriyel paketleme tesislerinde maliyetleri düşürmek ve uzak mesafe tesis içi aktarımında kullanılmak üzere akıllı sistemler üretiyoruz.

Ayrıştırma ve yönlendirme otomasyonlarının yanısıra profesyonel ekibimizle, üretim hatlarında ve depolama bölümlerinde kullanılan son teknoloji yazılımlar üretiyor; üretim hatlarında ayrıştırma ve hatlar arasında yapılan geçiş sistemlerimizle verimlilik ve üretkenlik arttırıyoruz.

Hangi sektör olursa olsun iç mekan taşıma ihtiyacı olan firmalar çözümlerimizle birlikte zaman kayıplarını minimuma indirirken maliyetlerini de en uygun ve en düşük hale getiriyor, müşterilerimize son teknoloji konveyör sistemlerimiz sayesinde her zaman maksimum üretim, verimlilik ve depolama sağlıyoruz.

Kalite kontrol sistemlerimizle uygun olmayan ürünlerin sistem dışına çıkarılmasını sağlayan mekanizmalar üretiyor, metal algılama, ağırlık ve ebat uygunsuzluklarını konveyöre entegreli dedektörler ve hassas sensörler sayesinde yönetiyoruz. Özel proje ürünlerimiz sayesinde, yerinde yapılan tesis keşifleriyle taşınacak ürün ve ortam şartlarına ait bilgiler ışığında modern tekniklerle tasarlanan özel çizimler yaparak müşteri ihtiyaçlarına bağlı özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

sertifika ve QR.png
bottom of page